Freecon

Pro klienty

Naše vyhledávání relevantních kandidátů není  zaměřeno pouze na top manažerské pozice, ale i na „liniový headhunting“ generující možnost oslovit zajímavé kandidáty téměř pro všechny typy pracovních příležitostí a to nejen v ČR, ale i v zahraničí.

  Uvědomujeme si, že skutečně kvalitní zaměstnance nelze získat, až na vzácné výjimky, prostřednictvím inzerce, protože kvalifikovaní, talentovaní a žádaní jedinci práci mají a žádnou na pracovních portálech nehledají.

Proto jsme vytvořili unikátní kontaktní síť zaměřenou na přímé vyhledávání úspěšných manažerů, kvalifikovaných odborníků, nedostatkových specialistů i mladých talentů, kterým chceme pomoci v oblasti jejich profesního rozvoje a přivést je k zaměstnavatelům, kteří zajímavé pracovní příležitosti vytvářejí.

Jsme připraveni spolupracovat s Vaší společností dvěma základními způsoby:

1

Vyhledat pro Vás žádaného kandidáta na základě Vaší objednávky a to po seznámení s Vaší velmi detailní představou o tom, koho hledáte a jaké podmínky jste ideálnímu kandidátovi připraveni nabídnout

2

Trvale vyhledávat, na základě velmi dobré znalosti Vaší společnosti, vhodné kandidáty, kteří by mohli být pro Vás přínosem

S