KEY ACCOUNT MANAGER (sales and program executive)

Lokalita

Písek

Obor

Obchod, marketing, nákup

plný

Mzda

40 - 50 000 Kč/měs

Referenční číslo

A1851

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

  • péče o portfolio klientů
  • analýza obchodních příležitostí
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti, koordinace jejich aktivit dle požadavků zákazníka
  • komplexní zodpovědnost za zkázky
  • plánování aktivit včetně finančních toků
  • vedení projektů customer service
  • zpracování analýz a reportů

Požadavky:

minimálně středoškolské vzdělání ekonomického nebo technického zaměření
zkušenost z oblasti prodeje technického produktu podmínkou!!!
zkušenost s projektovým managementem
plynulá angličtina - minimálně na úrovni B2, znalost dalších jazyků výhodou
zkušenost z prostředí výrobní společnosti výhodou
vynikající analytické a organizační schopnosti

Benefity:

  • nadstandardní platové ohodnocení
  • prémie na základě plnění cílů, docházky a obratu společnosti (nekteré vyplácené měsíčně)
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • přízpěvky na penzijní a nebo životní pojištění
  • firemní akce