Specialista rozvoje a vzdělávání

Lokalita

kraj Vysočina

Obor

Lidské zdroje a personalistika

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A1827

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Americká společnost s pobočkou na Vysočině, kde se nachází jak výrobní kapacity tak oddělení R&D, výrobce zařízení pro použití technických a medicinálních plynů hledá kandidáta/ku na pozici:

Co u nás budeš dělat?

Rozvíjet systém vzdělávání a rozvoje zaměstnanců
Účastnit se vzdělávacích a rozvojových projektů (Talent management)
Plánovat a zajišťovat vzdělávací a školicí aktivity
Administrativu spojenou se školeními
Komunikovat se školiteli
Spolupracovat na personálních procesech

Požadavky:

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Znalost angličtiny na mírně pokročilé úrovni
  • Znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint, ...)
  • Zodpovědnost, komunikativnost, spolehlivost, pečlivost

Benefity:

  • Zázemí stabilní společnosti s mnohaletou tradicí
  • Dobrá dopravní dostupnost
  • Moderní a přátelské pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní doba - 7,5 hodiny denně
  • Vzdělávání zaměstnanců
  • Vlastní firemní jídelna
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na preventivní lékařskou péči
  • Zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance a jeho rodinné příslušníky
  • Společenské a kulturní akce pro zaměstnance