Vedoucí technického oddělení

Lokalita

kraj Vysočina

Obor

Výroba

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A1816

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Americká společnost sídlící na Vysočině (cca 550zaměstnanců), kde se kromě výrobních kapacit nachází i R&D oddělení výrobce zařízení pro použití technických a medicinálních plynů hledá kandidáta/ku na pozici:

  • Vést a rozvíjet technický tým (technologie a konstrukce)
  • Vést technologické projekty
  • Zajišťovat technickou podporu ostatním oddělením
  • Mít zodpovědnost za správu a údržbu technické dokumentace

Požadavky:

  • Min. SŠ vzdělání strojírenského směru
  • Praxe ve strojírenství výhodou
  • Znalost Autodesk Inventor / Autocad
Znalost ostatních kancelářských aplikací MS Office
  • Znalost angličtiny na pokročilé úrovni
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • Zkušenosti s vedením lidí

Benefity:

Zázemí stabilní společnosti s mnohaletou tradicí
Dobrá dopravní dostupnost
Moderní a přátelské pracovní prostředí
Flexibilní pracovní doba - 7,5 hodiny denně
Vzdělávání zaměstnanců
Vlastní firemní jídelna
Příspěvek na penzijní pojištění
Příspěvek na preventivní lékařskou péči
Zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance a jeho rodinné příslušníky
Společenské a kulturní akce pro zaměstnance