PROJEKTANT/KA - TUNELÁŘ/KA, GEOTECHNIK/ČKA (junior i senior) - Praha

Lokalita

Praha

Obor

Stavebnictví a reality

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A1800

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Projekční práce v oblasti podzemních staveb, tunelů, speciálního zakládání a dalších geotechnických konstrukcí.

Požadavky:

VŠ stavebního směru - vzdělání v oboru konstrukce a dopravní stavby nebo báňské stavby výhodou
Znalost MicroStation/AutoCAD, MS Office podmínkou
Odpovědnost a preciznost
Pracovní flexibilita a ochota učit se novým věcem
Komunikační dovednosti a schopnost týmové práce
Schopnost práce na úkolech s dlouhodobými termíny
ŘP-B

Stabilní zázemí významné projekční společnosti s dlouholetou tradicí
Zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci při řešení zajímavých a velkých dopravních staveb
Možnost osobního a profesního růstu
Flexibilní pracovní doba
Pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou
možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
sociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, penzijní připojištění, příspěvek na bydlení ve výši 3.500 Kč, pro čerstvé tatínky týden + týden dovolené navíc, pro rodiče s dětmi do 15 let možný jeden v měsíci volna navíc