VEDOUCÍ DISPEČER/KA MKD

Lokalita

Pardubický kraj

Obor

Doprava a logistika

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A1715

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

  • realizace přeprav pro významného zahraničního partnera - komunikace v AJ či NJ
  • vedení dispečerů
  • organizace práce pro cca 70 vozidel
  • stanovování tras pro řidiče – kontrola
  • realizace přeprav vlastními vozidly – zadávání přeprav do systému, koordinace nakládek mezi řidiče, řešení nenadálých změn v nakládkách
  • kontrola a analýza měsíčních výsledků
  • účast na jednáních se zákazníky, aktivní účast na cenových nabídkách

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • aktivní znalost anglického nebo německého jazyka
  • praxe na obdobné pozici v oblasti dopravy podmínkou
  • organizační a komunikační schopnosti a dovednosti
  • odolnost vůči stresu
  • samostatnost a zodpovědnost
  • flexibilita
  • znalost práce na PC

Benefity:

  • zázemí velké dopravní společnosti
  • trvalý pracovní poměr
  • motivující mzdové ohodnocení, bonusy a prémie
  • mobilní telefon, pružnou pracovní dobu a přátelský pracovní kolektiv
  • řadu zaměstnaneckých benefitů - příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, kafeterie, sick days, věrnostní odměny, odměny při významných životních výročích, výuka cizích jazyků, zvýhodněný nákup vozu apod.