Projektant(ka)/konstruktér(ka) železničního zabezpečovacího zařízení

Lokalita

Hradec Králové, Pardubice

Obor

Engineering

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A1623

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

  • konstrukční práce v rozsahu předepsaných příloh v rámci jednotlivých dokumentací a jejich stupňů pro přípravu staveb na železničních drahách

Požadavky:

  • vzdělání VŠ/SŠ (směr elektro), vhodné i pro čerstvé absolventy
  • znalost práce na PC (základy CAD - ACAD/MicroStation, Word, Excel),
  • zájem o drážní problematiku,
  • odpovědnost a preciznost, schopnost práce na úkolech s dlouhodobými termíny,
  • ŘP sk. B,

Uvítáme:
  • obecný přehled o stavbách na železnici v ČR,
  • obecný přehled o dopravní technologii a železničním zabezpečovacím zařízení,
  • základy programování (Excel, PHP a pod. ),
  • znalost jazyků (AJ, NJ, PJ)

Benefity:

  • pracoviště vybavené nejmodernější výpočetní technikou
  • zaučení nových absolventů
  • výborný kolektiv
  • nadstandardní platové ohodnocení s celou řadou benefitů v závislosti na dosažených výsledcích
  • možnost dalšího vzdělávání a profesní růst, jazykové kurzy
  • sociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, výhodné podmínky telefonního operátora i pro rodinné příslušníky, příspěvky na dětské tábory a rekreace aj.)
  • pružnou pracovní dobu
  • pracoviště Hradec Králové nebo Pardubice