Manažer nákupu

Lokalita

kraj Vysočina

Obor

Obchod, marketing, nákup

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A1528

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Chcete být součástí toho, jak dřevěné stavby posouváme do nových výšek? Domníváte se, že bezpečnost je číslo 1 ve všem, co děláme? My také, staňte se tedy součástí našeho týmu! Hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Manažer nákupu s místem výkonu práce v České republice nebo v Polsku.

Hlavní odpovědnost:
  • tvorba a zavedení nákupní strategie se zaměřením na snížení nákladů, kvalitu a následný servis
  • sestavování a plnění ročních plánů nákupních projektů a úspor
  • zodpovědnost za rozvoj a správu databáze dodavatelů, registrace dodavatelů v interním systému
a jejich hodnocení.
  • rozvoj stávajících dodavatelů, hodnocení dodavatelů vzhledem k dodržování domluvených smluvních
podmínek
  • působit jako kontaktní osoba pro klíčové dodavatele

Požadavky:

Požadujeme:
  • vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání
  • 5 let praxe v mezinárodním zadávání zakázek
  • dobré pochopení strategických postupů a smluvního práva
  • schopnost vyjednávat komplexní dohody s dodavateli v různých zemích
  • velmi silné komunikační dovednosti a zkušenosti v obchodních jednáních v anglickém jazyce
  • týmového hráče se zkušenostmi s multikulturním, vzdáleným řízením lidí
  • vysoce strukturovaný, systematický, pracující proaktivně a výsledkově orientovaný
  • Stora Enso hodnoty „Do What´s right“ se musí odrážet ve vysoké osobní integritě a odpovědnosti
  • solidní finanční porozumění se schopností provádět jak strategické, tak i dlouhodobé plánování
  • český jazyk – rodilý mluvčí, pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • řidičský průkaz skup. B

Benefity:

Nabízíme:
  • zázemí velmi silné mezinárodní společnosti
  • zajímavou a zodpovědnou práci v příjemném pracovním prostředí
  • odborný a kariérový rozvoj, včetně možnosti dalšího vzdělávání
  • zajímavé finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Nástup možný ihned.

Nadřízeným pro tuto pozici bude Harald Wallner. Pracoviště lze umístit v některé ze společností Stora Enso ve Ždírci nad Doubravou (ČR), v Plané u Mar.Lázní (ČR) nebo v Murów (PL)