Strategický nákupčí

Lokalita

kraj Vysočina

Obor

Obchod, marketing, nákup

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A1508

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Výrobce zařízení pro použití technických a medicinálních plynů hledá kandidáta/ku na pozici strategický nákupčí.

Na této pozici budete dělat:
Definovat a řídit strategie u svěřených nákupních kategorií
Zodpovídat za výběr dodavatelů přímého i nepřímého materiálu
Vyjednávat s dodavateli o obchodních a dodacích podmínkách
Spolupracovat s oddělením konstrukce a kvality v rámci projektů vývoje a zavádění nových produktů do výroby
Spolupracovat s oddělením kvality při řešení reklamací
Podpora operativního nákupu

Požadavky:

SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
Praxe v nákupu ve výrobní společnosti min. 3 roky
Pokročilou znalost anglického jazyka
Komunikační a prezentační dovednosti
Organizační schopnosti
Pokročilou znalost MS Excel, MS Office
Analytické myšlení, samostatnost, flexibilitu

Benefity:

Zázemí stabilní společnosti s mnohaletou tradicí
Dobrá dopravní dostupnost
Moderní a přátelské pracovní prostředí
Flexibilní pracovní doba - 7,5 hodiny denně
Vzdělávání zaměstnanců
Vlastní firemní jídelna
Příspěvek na penzijní pojištění
Příspěvek na preventivní lékařskou péči
Zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance a jeho rodinné příslušníky
Společenské a kulturní akce pro zaměstnance