Regionální nákupčí (Evropa)

Lokalita

kraj Vysočina

Obor

Obchod, marketing, nákup

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A1494

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Chcete pracovat pro technologicky pokročilou, moderní a dlouhodobě stabilní společnost nabízející uplatnění v perspektivním oboru automobilové světelné techniky? Mezi naše zákazníky patří společnosti světového formátu – BMW, Mercedes, Škoda a další. V současnosti hledáme do našeho týmu týmu nákupu nového kolegu. Pokud Vás zajímá oblast nákupu a máte zkušenosti z těchto procesů, pak hledáme právě Vás. Spojte svoji budoucnost s naší!

Management dodavatelů ve svěřené komoditě
Generování úspor na nakupovaném materiálu
Zajištění strategické nákupní agendy za svěřenou oblast EU2 (CZ, D, PL)

Požadavky:

VŠ/SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
Praxe v nákupu min. 3 roky
Pokročilá znalost AJ podmínkou (znalost NJ výhodou)
Uživatelská znalost MS Office
Znalost ERP systému SAP výhodou
Ochota učit se novým věcem

Benefity:

zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti
možnost využití nejmodernějších technologií a příležitost k profesnímu i kariérnímu růstu
mzdové ohodnocení odpovídající schopnostem a odvedené práci
13. mzdu
podporu při relokaci
dotované závodní stravování
5 týdnů dovolené
možnost využití pružné pracovní doby
preventivní lékařskou péči a péči o zdraví zaměstnanců
příplatek na zdraví ve výši 1500 Kč
příplatek na dojíždění ve výši 1000 Kč
penzijní připojištění
interní systém benefitů formou cafeterie
zajištění hlídání dětí externí formou
volnočasové aktivity i pro rodinné příslušníky
bezplatné odborné vzdělávání
přátelské a neformální pracovní prostředí