PROJEKTOVÝ MANAŽER - OBLAST STAVEBNICTVÍ

Lokalita

Pardubický kraj

Obor

Stavebnictví a reality
Engineering

plný

Mzda

40 000 Kč/měs

Referenční číslo

A1479

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Hledáme: Středoškoláka nebo i vysokoškoláka s praxí v projektovém vedení pracovních týmů a s orientací ve výkresové dokumentaci (AutoCAD) - zaměření strojní nebo stavební, který by se rád realizoval ve vedení malého kolektivu a spolupracoval na rozvoji špičkových produktů.

  • Projektové řízení
  • Zodpovědnost za efektivní a metodické vedení pracovních týmů v realizaci
  • Komunikace se zákazníky, obchodní jednání
  • Provádění přípravy projektu - spoluúčast na vypracování technického řešení
  • Zpracovávání technické dokumentace ve spolupráci s projektanty
  • Koordinace jednotlivých projektů v realizaci
  • Koordinace a přímé vedení podřízených a subkontraktorů dle jednotlivých projektů v realizaci
  • Efektivní řízení finančních nákladů projektů
  • Odpovědnost a reporting vedení společnosti
  • Spolupráce na tvorbě projektové dokumentace v různých stupních výkazů výměr
  • Autorský a technický dozor při realizaci na stavbách, včetně oživování
  • Vytváření obchodního plánu

Požadavky:

  • Požadované vzdělání SŠ, VŠ - stavební nebo i strojní
  • Znalost programu AutoCAD
  • Aktivní a pozitivní přístup k práci
  • Časovou flexibilitu (převážně i v terénu a na stavbách)
  • Technické a prostorové cítění
  • Pečlivost, spolehlivost, loajalitu, komunikativnost
  • Znalost anglického jazyka vítána
  • Ochota k cestování
  • Řidičský průkaz sk. B

Benefity:

  • Zajímavé platové podmínky
  • Přátelskou firemní kulturu
  • Další rozvoj v rámci společnosti
  • Systém firemních benefitů