ELEKTRO PROJEKTANT - MaR, ASŘ (vhodné i pro čerstvé absolventy)

Lokalita

Královéhradecký kraj

Obor

Engineering

plný

Mzda

30 - 40 000 Kč/měs

Referenční číslo

A1320

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Pro menší rodinnou etablovanou společnost s 22 zaměstnanci, dlouholetou tradicí na trhu a velkým prostorem pro kreativitu, důvěru a svobodu hledáme zájemce na pozici ELEKTRO PROJEKTANT - MaR, ASŘ (vhodné i pro čerstvé absolventy)

  • analýza zákazníkových potřeb
  • technická jednání se zákazníkem
  • navržení optimálního řešení a vypracování projektové dokumentace elektro / MaR - včetně technické zprávy
  • projektování v programu E-Plan (případné zaučení zajistí zaměstnavatel)

Požadavky:

  • SŠ vzdělání v oboru elektro
  • vyhláška 50 §5
  • znalost AJ výhodou, nikoliv podmínkou
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Benefity:

  • vzdělávací kurzy AJ 2x týdně - v rámci pracovní doby,
  • mobilní telefon s neomezeným voláním i k soukromým účelům
  • notebook
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • stravenky
  • sickday,
  • firemní akce

Pracovní doba 7:00-15:30 hod.

Hlavní region: Královéhradecký kraj

Finanční nabídka: od 30.000,- u zkušených zájemců dle dohody a zkušeností