SEŘIZOVAČ/-KA - vhodné i pro čerstvé absolventy

Lokalita

Královéhradecký kraj

Obor

Výroba

plný

Mzda

26 - 32 000 Kč/hod

Referenční číslo

A1239

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Pozice je vhodná i pro absolventy

  • odpovídá za chod výrobní linky s cílem plnit požadovanou efektivitu a kvalitu výroby
  • seřizuje a provádí drobné opravy strojního zařízení

Požadavky:

  • technické myšlení
  • manuální zručnost
  • aktivní přístup a samostatnost
  • možnost práce v nepřetržitém provozu
  • zdravotní způsobilost pro práci v potravinářském provozu

Benefity:

  • pečlivý systém zaškolení
  • perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti - možnost profesního růstu
  • po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
  • kolektivní smlouva s výhodami
  • 5 týdnů dovolené
  • stravovací poukázka v hodnotě 100Kč s doplatkem pouhých 18Kč
  • příspěvek na rekreaci, sport, kulturu a péči o zdraví
  • po zapracování příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění v hodnotě 1000Kč
  • vlastní rekreační zařízení pro zaměstnance
  • sportovně společenské akce
  • nástup možný ihned