Inženýr optiky LED modulů

Lokalita

kraj Vysočina

Obor

Výroba

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A1123

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Rádi byste uplatnili své zkušenosti v úspěšné dynamické mezinárodní společnosti? Hledáme nové kolegy do týmu rozvíjejícího se oddělení fotometrických validací a optiky v rámci našeho vývojového oddělení. Zajímáte se o oblast optiky, máte zkušenosti s testováním, návrhem optiky, pak hledáme právě Vás.

Požadavky:

VŠ vzdělání (fyzika / optika)
zkušenosti se světelnou technikou, optikou či optickými systémy, výhodou
znalost CAD - CATIA V5 výhodou
kreativní přístup k řešení technických úkolů
středně pokročilou znalost AJ výhodou
připravenost převzít odpovědnost
komunikativnost, schopnost týmové práce, odolnost vůči stresu
efektivitu, samostatnost, loajálnost

  • spolupracovat s německou centrálou při řešení problémů v optických simulacích
  • podporovat oddělení testování v průběhu validací LED modulů
  • provádět uvolnění opticky aktivních částí modulů
  • provádět měření ve světelné laboratoři
  • reportovat výsledky fotometrických testů
úzce spolupracovat s vývojovým
  • oddělením optiky v německé centrále
spolupracovat v projektových a technologicky zaměřených týmech
  • spolupracovat s dodavateli a závody
provádět předsériové zkoušky a zákonná měření