Nákupčí, automotive

Lokalita

Liberecký kraj

Obor

Obchod, marketing, nákup

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A940

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

  • vedení výběrového řízení se stávajícími i potencionálními dodavateli
  • podíl na projektech redukce materiálových a režijních nákladů
  • spolupráce s evropským vedením na projektech materiálových úspor
  • vystavování režijních objednávek
aktualizace nákupní dokumentace (SAP)
  • spolupráce s dalšími odděleními firmy při problémových dodávkách a jednání s dodavateli
  • zodpovědnost za dodavatele určených komodit
  • eskalační podpora dalších oddělení (engineering, kvalita, apod.)

Požadavky:

min. SŠ vzdělání ekonomického/technického zaměření
praxe v nákupu minimálně 2 roky podmínkou
výhodou v automobilovém průmyslu a zkušenost s nepřímým nákupem
znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost druhého cizího jazyka výhodou
silná komunikativní osobnost

zázemí stabilní, silné a perspektivní nadnárodní společnosti
příspěvek na penzijní připojištění
závodní stravování
5 týdnů dovolené
bezplatné jazykové vzdělávání a odborné školení