Technik projektů

Lokalita

kraj Vysočina

Obor

Výroba

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A682

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

  • řízení a realizace projektů
  • navrhování technických vylepšení a úprav strojů a dalších zařízení včetně zpracování technické dokumentace a realizace
  • aktivní komunikace se sesterskými závody v zahraničí
  • zajištění udržitelnosti změn nastavených projekty
  • komunikace s dalšími odděleními firmy (výroba, údržba…)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (obor strojírenství výhodou), v případě SŠ nutná praxe v oboru min. 5 let
  • znalost anglického jazyka na úrovni min. B1+ dle ERR a ochota se dále vzdělávat
  • znalost MS Office (Word, Excel, Power point), praktická znalost AutoCAD (3D modelování výhodou)
  • zkušenosti s řízením projektů vč. jejich vyhodnocování výhodou
  • orientace ve statistickém vyhodnocování dat výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost pracovat pod tlakem, flexibilita
  • samostatnost, kreativita, důslednost, schopnost řídit menší tým

Benefity:

  • příplatek na dopravu až 4500Kč měsíčně dle vzdálenosti
  • dovolenou v délce 5 týdnů
  • 13. mzda na základě výsledků firmy
  • stravenky
  • kafeterie
  • penzijní/životní pojištění
  • přátelské a neformální pracovní prostředí
  • další jazykové a odborné vzdělávání