Inženýr kvality - plasty

Lokalita

kraj Vysočina

Obor

Management kvality

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A616

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Odpovědnost za analýzu vyřazených dílů
Řešení problémů na základě interních výpadků a zákaznických reklamací
Zavádění opatření ve spolupráci s ostatními odd.
Úzká spolupráce s techniky kvality, výrobou a technologií
Spolupráce při zavádění nových projektů a jejich vývoji

Požadavky:

SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (strojní, technologie, plasty)
Technické myšlení, orientace ve výrobní dokumentaci
Analytické schopnosti a logické myšlení
Praxe v automobilovém průmyslu a práce na obdobné pozici výhodou (vhodné i pro absolventy)
Znalost technologie zpracování plastů výhodou
Pokročilá znalost MS Office
Komunikativnost, schopnost týmové práce

Mzdu dle vašich zkušeností a schopností (30 000 - 45 000 Kč/měs.)
13. mzdu vyplácenou ve dvou částech (polovina v květnu a polovina v listopadu)
příplatek na zdraví ve výši 1500 Kč
příplatek na dopravu ve výši 1000 Kč
5 týdnů dovolené
dotované závodní stravování (oběd za 14 Kč nebo 23 Kč, dle výběru)
podpora při relokaci (finanční balíček nebo zajištění bytu v Jihlavě)
bezplatné firemní vzdělávání
po roce pracovního poměru příspěvek na penzijní připojištění
Cafeterie (odměny za proaktivní přístup – Kaizeny)
slevové kupony do vybraných obchodů a zařízení, volné vstupenky do kina, divadla a na nejrůznější akce během celého roku, sportovní aktivity, masáže a jiné benefity dle aktuální nabídky
preventivní lékařskou péči
firemní akce
možnost využití příspěvku na hlídání dětí v hlídacím centru