Technik - Prodejce

Lokalita

Česká republika

Obor

Obchod, marketing, nákup

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A533

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Naším klientem je společnost působící v oboru průmyslové metrologie a patří mezi přední dodavatele přesné měříci techniky zejména pro automobilový průmysl. Portfolio velmi výkonných a spolehlivých produktů zahrnuje úplný rozsah řešení v jakékoliv fázi výrobního procesu pro finální nebo průběžnou kontrolu, ať již ve výrobě nebo v laboratoři včetně konzultací, školení, servisu a dlouhodobých smluv.

Regionální manažer prodeje pro oblast Slovensko, Morava
  • samostatné vedení obchodních jednání
  • marketing a servisní podpora zaměřená na trh a prodej v ČR a SR
  • spolupráce se zahraničními i tuzemskými partnery
  • účast na veletrzích v ČR i zahraničí
  • analýza možností trhu a konkurence

Požadavky:

  • VŠ technického směru (SŠ s praxí na pozici prodeje
  • Přehled v oblasti metrologie, kvality strojírenské výroby.
  • Znalost metodiky měření, normy a legislativu v oblasti metrologie výhodou
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti

Benefity:

HPP,
Možnost homeoffice
Zajímavé finanční ohodnocení
Zaškolení 1-2 měsíce v Teplicích
Osobní automobil i pro os. potřebu
Mobil, notebook, cestovné 100/den,