PROJEKTOVÝ MANAGER, zkušenost s validacemi!

Lokalita

Českobudějovicko

Obor

Engineering

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A453

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Pro plnění úkolů v převýrobní fázi hledáme kandidáty na pozici Projektový manažer.

  • vedení projektů v předvýrobní fázi
  • přímé vedení týmu lidí
  • pravidelná komunikace se zákazníky, řešení jejich požadavků
  • provádění dalších specifikací produktu
  • provádění validace projektu a zajištění rozpočtu
  • komunikace s dodavateli
  • komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti

Požadavky:

Technické vzdělání nebo technický background
Zkušenosti s projektovým managementem, konkrétně s oblastí validace projektů podmínkou!
Plynulá angličtina (jednání se zákaníky a vedením společnosti v zahraničí)
Zodpovědný přístup k práci
Stresuodolnost
Schopnost dodržovat termíny

platové ohodnocení, které je vysoce nad průměrem v tomto oboru
13. plat
další odměňování závislé na individuálním hodnocení
týden dovolené navíc
flexibilní pracovní doba
možnost práce z domu
pomoc s relokací dle individuální dohody
příspěvek na penzijní připojištění atd.