Koordinátor zahraniční dopravy

Lokalita

Praha hl.m.

Obor

Doprava a logistika

plný

Mzda

40 - 60 000 Kč/měs

Referenční číslo

A458

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Firma má celkem více 7000 zaměstnanců, roční obrat cca 1,3mld EUR a neustále se rozrůstá díky novým akvizicím. Divize logistiky osobních aut tvoří cca 30% obratu. Pro mladého, schopného člověka je zde obrovský potenciál budoucího karierního růstu.

Pracovní náplň (orientační):
30 % : komunikace email/telefon s našimi pobočkami ve Francii a plánování práce pro naše kamiony.
25% : koordinace zadávání zakázek s kolegy, ti pak zakázky předávají na řidiče.
25 % : vyřizování dotazů, komunikace se zákazníky, řešení případných problémů vzniklých během transportu - zejména Francie/Německo/Španělsko/Benelux
20 % : administrativní činnost - zadávání objednávej do systému, vytváření měsíčních statistik

Požadavky:

praxe na pozici dispečer (min. 2 roky)
aktivní znalost němečiny, angličtiny, francouzštiny (mluvené i psané)
ochota učit se novým věcem, flexibilita, odpovědný přístup

Zaměstnanec bude vysílán na pravidelné pracovní cesty, zejména do našich poboček ve Francii
Pracovní doba je po - pá 8-16:30
K dispozici mu bude služební telefon + notebook, možný výhled na služební auto ( po zapracování a osvědčení na své pozici)