Manažer výrobního úseku

Lokalita

kraj Vysočina

Obor

Výroba

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A430

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Chcete pracovat pro technologicky pokročilou, moderní a dlouhodobě stabilní společnost nabízející uplatnění v perspektivním oboru automobilové světelné techniky? Mezi naše zákazníky patří společnosti světového formátu – BMW, Mercedes, Škoda a další. V současnosti hledáme do našeho týmu Manažera výrobního úseku nového kolegu. Pokud Vás zajímá oblast výroby světel a máte zkušenosti z automobilového průmyslu, pak hledáme právě Vás. Spojte svoji budoucnost s naší!

  • vedení výrobního úseku o 250 lidech prostřednictvím 18 mistrů (k ruce Vám bude směnový mistr na každou směnu)
  • zodpovědnost za kvalitu výroby a plnění dodávek pro naše zákazníky
  • spolupráce s dalšími odděleními při sestavování výrobních plánů (nové projekty, plánování výroby, aj.)
  • angažovanost v oblasti zlepšování výrobních procesů
  • řešení operativních úkolů na denní bázi
  • řízení, hodnocení a motivace svých podřízených
  • zodpovědnost za dodržování firemních standardů a BOZP

Požadavky:

  • vzdělání technického směru
  • zkušenosti s vedením pracovního týmu
  • praxe v automobilovém průmyslu výhodou
  • dobré analytické a technické myšlení
  • zodpovědný a proaktivní přístup k práci
  • znalost anglického jazyka (schopnost domluvit se)