Projektový manažer - investiční projekty - energetikaNovinka

Lokalita

Praha hl.m.

Obor

Stavebnictví a reality
Engineering

plný

Mzda

50 - 70 000 Kč/měs

Referenční číslo

A3151

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Baví Vás řídit investiční projekty? Máte zkušenost s výstavbou? Umíte uřídit více projektů? Hledáme právě Vás!

  • řízení a realizace investičních a provozních projektů
  • řízení kvality, financí a časového rámce jednotlivých projektů
  • výběr dodavatelů
  • kontrola výstavby dle platné legislativy
  • koordinace týmu specialistů

Požadavky:

  • vzdělání technického směru
  • zkušenost s výstavbou technologií a technologických celků
  • znalost v oblasti energetiky - voda, plyn, elektro, přeprava ropy, liniové stavby
  • samostatnost
  • zkušenost s řízením projektů realizace a výstavby vč. financí
  • AJ výhodou

  • zázemí stabilní společnosti - kontrakty se zákazníky jsou uzavírány v řádu jednotek až desítek let
  • jistotu uplatnění a dlouhodobého zaměstnání
  • podporu nadřízeného
  • samostatnost v rozhodování
  • pestré portfolio projektů - od malých akcí po projekty, které patří mezi největších v celé ČR
  • 5 týdnů dovolené
  • balíček benefitů
a samozřejmě odpovídající mzdu a k ní prémie