HR Manager/ka automotive - zástup za MD

Lokalita

Pardubický kraj

Obor

Lidské zdroje a personalistika

plný

Mzda

60 - 85 000 Kč/měs

Referenční číslo

A3129

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

  • řízení personálního úseku a zajištění vedení personální a
mzdové agendy,
  • vedení menšího týmu (personalistky, mzdová účetní, recepční)
  • udržování souladu mezi řízením lidských zdrojů, cíli společnosti
a českou legislativou
  • řízení a zlepšování HR procesů (od náboru přes odměňování a
benefity, vzdělávání, motivační programy)
  • odpovědnost za přípravu a kontrolu čerpání HR budgetu
  • rozvoj firemní kultury společnosti v souladu s hodnotami a
strategií
  • HR Business partner pro tým managementu
  • spolupráce na tvorbě a implementaci personální strategie
společnosti

Požadavky:

  • SS/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici (automotive výhodou)
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • práci s MS Office na pokročilé úrovni (Word, Excel, Outlook)
  • řidičský průkaz sk. B
  • týmového ducha, nikoliv direktivní přístup
  • organizační a komunikační schopnosti
  • znalost zákoníku práce a příslušných předpisů
  • odolnost vůči stresu, spolehlivost, flexibilita, loajalita
  • silně vyvinutý smysl pro spravedlnost

Benefity:

  • smlouva na dobu určitou
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • práce v moderním prostředí stále se rozvíjející společnosti
  • motivovaný tým
  • 5 týdnů dovolené
  • roční odměna
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • firemní program na výhodné telefonování i pro rodinné příslušníky
  • odměny za odpracované roky a životní jubilea
  • peněžitý bonus při narození dítěte a svatbě zaměstnance
  • firemní sportovní a společenské akce