Embedded SW Team Leader

Lokalita

Středočeský kraj

Obor

Informační technologie
Výroba

plný

Mzda

80 - 100 000 Kč/měs

Referenční číslo

A3116

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Máte zájem podílet se na unikátních embedded projektech ve firmě s celosvětovým působením? Zajímá vás embedded vývoj? Máme pro vás atraktivní pozici Embedded SW developera!!!

Čím se budete zabývat:
  • Vedením týmu 4 embedded vývojářů
  • Implementací, kódováním a testováním specializovaného SW v C (C++, C#)
  • Tvorbou SW modulů, řídících jednotek, rozšířením SW, vylepšováním, apod.
  • Návrhem SW architektury, tvorbou algoritmů a datových struktur
  • Diskuzí nad návrhy HW elektroniky
  • Prezentováním a obhajobou výsledků práce, reporting

Budete spolupracovat s produktovými manažery, s dodavateli a týmem vývoje elektroniky.

Požadavky:

  • Proaktivní přístup, schopnost metodicky vést tým, koordinovat vývojové projekty
  • Znalost programování v C
  • Praxe ve vývoji softwaru pro embedded zařízení
  • Tvorba algoritmů a znalost programovacích technik
  • Znalost HW - elektroniky, schopnost číst elektrická schémata

Výhodou je znalost platforem ARM Cortex, STM32, Eclipse/GNU-ARM, GIT, GCC toolchain, Win32 API, .NET, C#, C++,

Vzdělání: SŠ/VŠ se zaměřením na elektroniku / informatiku
Znalost AJ - alespoň střední úroveň komunikace

  • Možnost pracovat na unikátních vývojových projektech s celosvětovým dopadem
  • Příležitost vyvíjet a aplikovat nejmodernější technologie
  • Zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
  • Možnost spolupráce na HPP, lze částečně práce z domova
  • Široká škála benefitů (roční bonusy, kafeterie, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, Multisport, dovolená navíc apod.).