Quality manger

Lokalita

Jihočeský kraj

Obor

Engineering

plný

Mzda

30 - 50 000 Kč/měs

Referenční číslo

A3091

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

  • vyhodnocování testů v ISTA laboratoři a návrhy úpravy obalů
  • vytváření testovacích protokolů dle požadavku zákazníků
  • vytvoření, udržování a aktualizace dokumentace spojené s provozem laboratoře
  • navrhování nových a úprava stávajících dokumentů v rámci přidělených procesů
  • poskytování podkladů pro dodavatelské reklamace na základě testování
  • organizování ověřovacích kruhových zkoušek
  • zajištění pravidelné kalibrace testovacích zařízení, jejich údržby a revize
  • příprava na převzetí pozice vedoucího oddělení jakosti

Požadavky:

! minimálně středoškolské vzdělání technického směru
! praxe alespoň 2 roky ve výrobní firmě
! anglický jazyk na minimálně komunikativní úrovni
! silný zájem o QMS včetně velké motivace se v této oblasti dále rozvíjet
! znalost MS Office
! řidičský průkaz sk. B

Benefity:

  • 30 - 50 000Kč/měs. nástupní mzdu dle zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost občasné práce home office
  • 13. plat
  • Sodexo Flexi pass card
  • příspěvky na dopravu, na dětské tábory, na penzijní a životní pojištění
  • dotované závodní stravování
  • lékařská péče nad rámec zákona a mnoho dalších