Project manager

Lokalita

Jihočeský kraj

Obor

Engineering

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A3084

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Zavádění a implementace smluvních postupů specifických pro projekt, zejména pokud jde o pojistná plnění, pojištění, objednávky změn, korespondenci a oznámení
Odpovědnost za veškeré obchodní aktivity
Podpora strategie provádění projektu
Podpora identifikace a analýzy rizik a příležitostí projektu.
Vypracování a implementace vhodných obchodních akčních plánů
Podpora vypracování a následná kontrola dodavatelských a subdodavatelských smluv
Podle potřeby podpora správek pohledávek vůči dodavatelům a subdodavatelům
Monitorování předložení a vypořádání pojistných událostí v souladu s pojistnými smlouvami.
Správa požadavků / objednávek na změny zákazníků.
Poskytování podpory a vedení projektovému týmu v otázkách obecných smluv. Vyjasnění smluvních a právních dotazů, pokud je vyžadováno odkazem na právní oddělení.
U výše uvedených akcí podávání zpráv managementu, aby bylo možné kontrolovat a monitorovat komerční problémy projektu

Požadavky:

  • zkušenosti na pozici Project nebo Business managera
  • VŠ vzdělání technického směru
  • Výborná znalost anglického jazyka
  • Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni výhodou
  • Orientace ve smlouvách
  • Ochota cestovat
  • Výborné obchodní dovednosti a technická zdatnost

Benefity:

  • 13.mzda
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost cestování v rámci své pozice