Team Leader - IT Support (infrastruktura, 2. úroveň)

Lokalita

Praha hl.m.

Obor

Informační technologie

plný

Mzda

60 - 80 000 Kč/měs

Referenční číslo

A3071

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Pracujete na 2nd level supportu a nemáte možnost se ve firmě posunout??? Máte schopnosti vést tým a ambice stát se Team Leaderem??? Chcete pracovat ve stabilní společnosti (č. 1 na trhu) působící v oboru s velkou perspektivou??? Máme pro Vás pozici Team Leadera!!!

Pokud si s firmou plácnete, čeká na Vás menší tým cca 5 kolegů, kteří jsou specialisti na infrastrukturu, servery, aplikace, tak jako Vy, kteří podporují interní klienty ve 20 pobočkách po celé ČR.

Budete:
  • řešit komplikované případy, eskalace,
  • analyzovat požadavky,
  • konzultovat technické řešení, které budete také navrhovat,
  • dohlížet na infrastrukturu,
  • podílet se na zlepšení návrhů a správě ICT řešení,
  • spolupracovat s kolegy na zajímavých IT projektech,
  • jednat s dodavateli, případně s experty z mateřské firmy,
  • v případě rychlého nástupu se podílet i na budování týmu!

Kromě technické práce budete organizovat práci týmu, zpracovávat reporty, podporovat kolegy, tmelit tým, tak, aby byli všichni v týmu spokojeni.

Požadavky:

  • Bude skvělé, pokud máte zkušenosti se serverovou IT infrastrukturou, výhodou bude předchozí praxe s vedením týmu (ale není podmínkou)
  • Komunikace v angličtině je potřebná pro schopnost domluvit se zahraničními kolegy (alespoň střední úroveň)
  • Obecný přehled v IT, zájem o další vzdělávání
  • Předpoklady pro vedení týmu, dobrá komunikace nejen s kolegy, ale i s uživateli, vedením firmy, s lidmi s dodavatelských společností...

Benefity:

Firma Vám nabízí "5P program"
  • Prostor pro profesní růst!!!
  • Prostředí stabilní firmy, perspektivu do budoucna.
  • Práci s moderními technologiemi
  • Pracovní dobu beze směn a možnost home office
  • Plnohodnotné spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolená, Cafeteria, stravenky, vzdělávací kurzy a školení, Multisport karta, firemní akce atd.)