Vedoucí potravinářského miniprovozuNovinka

Lokalita

kraj Vysočina

Obor

Zemědělství a potravinářství

plný

Mzda

25 - 30 000 Kč/měs

Referenční číslo

A3065

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Máte praxi nebo vzdělání v potravinářství a jste schopní organizovat menší tým lidí? Nebojíte se přiložit ruku k dílu, když je třeba a je na Vás spolehnutí? Hledáte zajímavé pracovní uplatnění v prostředí české firmy? Ozvěte se nám a využijte této jedinečné pracovní příležitosti!

  • zodpovědnost za chod celé minivýroby a kvalitu výrobků
  • vedení malého týmu pracovníků
  • zajišťování surovin do výroby
  • komunikace se zákazníky, organizace závozů

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání - ideálně potravinářského směru
  • NEBO praxe z potravinářské výroby
  • komunikativnost a organizační schopnosti
  • zodpovědný a aktivní přístup

Benefity:

  • stabilní práce na HPP s nástupem možným IHNED
  • služební auto i pro soukromé účely
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění