Nákupčí komodit

Lokalita

kraj Vysočina

Obor

Zemědělství a potravinářství
Obchod, marketing, nákup

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A3045

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Máte zkušenosti s nákupem komodit v rámci potravinářské nebo zemědělské společnosti? Rádi a efektivně komunikujete s lidmi, a to i v angličtině? Hledáte samostatnou a zodpovědnou pozici v rámci stabilní a prosperující firmy? Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

  • zabezpečení všech vstupů do výroby
  • nákup zemědělských komodit
  • obchodní jednání s dodavateli
  • výběr nových dodavatelů i ze zahraničí
  • úzká spolupráce s výrobou

Požadavky:

  • zkušenosti s nákupem komodit v rámci potravinářství nebo zemědělství PODMÍNKOU
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • obchodní duch, komunikativnost a výborné organizační schopnosti
  • aktivní přístup a zájem o obor zěmědělství

Benefity:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • podpora dalšího odborného a jazykového rozvoje
  • stravenky a další benefity