Vedoucí průmyslového inženýrství

Lokalita

Plzeňský kraj

Obor

Výroba

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A3026

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Povedete tým průmyslových inženýrů.

Budete mít na starost veškeré výrobní technologie v závodě.

Budete odpovědný za racionalizaci a optimalizaci výroby a správnou ergonomii pracovišť.

Budete odpovědný za robustní industrializaci nových projektů a jejich procesů pro sériovou výrobu.

Budete přinášet technická zlepšení a podporovat tak zvyšování produktivity ve výrobním provozu, podílet se na koncepčním rozvoji výrobních linek a zařízení a vést správu centrálních layoutů.

Budete spolupracovat s ostatními oddělnými napříč závodem (lean team, kvalita, výroba, plánování, údržba…).

Požadavky:

  • silný technický background
  • zkušenosti na podobné pozici v automotive, případně strojírenské společnosti (3-5 let)
  • zkušenost s vedením týmu (přímé vedení)
  • AJ/NJ na min. úrovni B2
  • pozitivní přístup k práci, zodpovědnost
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Benefity:

  • příspěvek na dojíždění 2,60 Kč/km.
  • benefit za 100% docházku 1.500,-Kč.
  • příspěvek na stravování.
  • příspěvek 650,- na penzijní nebo životní pojištění.
  • až 6 dní dovolené navíc (v závislosti na počtu odpracovaných let).
  • MultiSport kartu aj.