Nákupčí

Lokalita

Český Krumlov

Obor

Obchod, marketing, nákup

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A3022

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Spolupráce s centrálním oddělením nákupů společnosti
Příprava schůzek v rámci plnění průběžných cílů jednotlivých nákupních úkolů
Podpora nákupních projektů v jednotlivých lokalitách
Podpora a řízení lokalizačních projektů a souvisejících nákupů
Spolupráce s oddělením logistického dodavatelského řetězce
Příprava vstupních materiálů pro výběrová řízení
Podpora v rámci nepředvídaných výpadků v dodávkách, spolupráce s dodavateli
Řízení dodavatelských cílů pro náklady, dodávky, kvalitu a inovace v souladu s nákupními indikátory KPI a strategií pro komodity
Rozvoj vztahů se strategickými dodavateli, včetně správy smluv
Spolupráce mezi dodavatelem a oddělením konstrukce v případě technických otázek a diskusí

Požadavky:

SŠ/VŠ v oblasti obchodu, strojírenství nebo v obdobném oboru (preference technického směru)
Min. 2 roky zkušeností s nákupem (výrobní spol. - průmyslová zařízení nebo automobily)
Znalosti a zkušenosti v oblasti řízení projektů - výhodou
Komunikace, vyjednávání a organizace
Znalost výrobních procesů a standardů průmyslové kvality
Schopnost čtení technických výkresů a specifikace
Znalost MS Office (výhoda znalost systémů SAP a MS Projekt)
Ochota cestovat
AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
ŘP sk.B

Benefity:

Pracovní smlouva na dobu neurčitou
25 dní dovolené
Závodní stravování
Příspěvek na dopravu
Příspěvek na penzijní a životní pojištění dle mzdy zaměstnance
Pravidelné odměny (dovolená, Vánoce a roční bonus)
Příspěvek na kulturu, zdraví a sport ve výši 4.500 Kč/rok