Referent/ka nákupu

Lokalita

Vysoké Mýto

Obor

Obchod, marketing, nákup

plný

Mzda

40 000 Kč/měs

Referenční číslo

A3014

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

  • Zpracovává objednávky a zadává do systému
  • Řeší případné reklamace
  • Zajišťuje skladování materiálu, příjem a výdej
  • Zajišťuje dovážku a rozvoz zboží ze skladu
  • Spolupracuje i s externími spedičními společnostmi
  • Optimalizuje skladové zásoby, provádí inventury
  • Vede celní agendu
  • Spolupráce při nákupu pro dceřinou společnost na Slovensku
  • Kontrola správnosti faktury s dodacími listy
  • Na oddělení nákupu fungují dva pracovníci, ale i práce ve větším týmu a komunikace s cca 20 lidmi napříč společností - např. s
projektanty, vedoucími projektu apod.

Požadavky:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky v nákupu, nikoliv
pouze v logistice
  • Administrativní a komunikační dovednosti
  • Výborná znalost práce na PC
  • Znalost anglického jazyka výhodu, nikoliv podmínkou
  • Ochotu k cestování, časovou flexibilitu, loajalitu
  • Schopnost efektivně pracovat a komunikovat v týmu
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Benefity:

  • Odpovídající platové podmínky
  • Přátelskou firemní kulturu
  • Možnost uplatnění zkušeností
  • Další rozvoj v rámci společnosti
  • Systém firemních benefitů (penzijní připojištění, stravenky)
  • Nástup ihned nebo dle dohody
  • Zapracování od stávající pracovnice, která bude povýšena a
k dispozici v případě potřeby
  • pružná pracovní doba s pevnou částí 8-14 hod.
  • jednosměnný provoz po-pá