Koordinátor dodavatelského řetězce

Lokalita

Plzeňský kraj

Obor

Doprava a logistika

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A3013

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

  • Spravovat kmenová data a hotové díly (vyjma ceny)
  • Přijímat zákaznické požadavky do systému a kontrolovat je
  • Komunikovat se zákazníky ohledně změn požadavků
  • Plánovat nakládky, připravovat podklady pro expediční sklady dle aktuálních a specifických požadavků zákazníka
  • Sledovat stav zásob a koordinovat činnosti s ostatními pracovníky logistiky a výroby
  • Monitorovat skladové zásoby na externích skladech
  • Komunikovat s ostatními odděleními napříč závodem
  • Koordinovat zvláštní jízdy

Požadavky:

  • komunikační dovednosti
  • prozákaznický přístup
  • znalost práce na PC (MS Office - předevšim Excel)
  • logické myšlení, odolnost vůči stresu
  • znalost logistických / materiálových toků výhodou
  • min. SŠ vzdělání
  • praxe v oddělení supply chain / dispozice / logistiky výhodou
  • znalost NJ na úrovni min. B2, případně Aj
  • řidičský průkaz sk. B

Benefity:

  • benefit na dojíždění 2,60 Kč/km
  • benefit za 100% docházku 1.500,-Kč
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek 650,- Kč na penzijní nebo životní pojištění
  • až 6 dní dovolené navíc
  • MultiSport kartu