SAP finanční účetní

Lokalita

Pardubický kraj

Obor

Ekonomika, finance

plný

Mzda

33 - 50 000 Kč/měs

Referenční číslo

A3003

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

  • vedení dvou podřízených
  • práce v SAPu – modul FI
  • komunikace s centrálou společnosti v AJ a řešení problémů při účtování
  • účtování dokladů, faktur, majetku, DPH
  • tvorba reportů

Požadavky:

  • SŠ vzdělání, uvítáme VŠ+VOŠ
  • minimálně 3 roky praxe ve finanční účtárně
  • zkušenosti v programu SAP (modul FI)
  • zkušenosti s vedením lidí
  • schopnost aktivně komunikovat v AJ písemně, mluvená forma vítána
  • perfektní znalost účetnictví včetně majetku, DPH, kontrolní hlášení
  • samostatnost, pečlivost, schopnost dotahovat zadané úkoly, tah na branku

Benefity:

  • možnosti částečného Home Office
  • nástup možný ihned nebo dohodou
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • práce v moderním prostředí stále se rozvíjející společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • roční odměna
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • firemní program na výhodné telefonování i pro rodinné příslušníky
  • odměny za odpracované roky a životní jubilea
  • peněžitý bonus při narození dítěte a svatbě zaměstnance
  • firemní sportovní a společenské akce
  • pouze jednokolové výběrové řízení