Vedoucí účetního oddělení pro mezinárodní výrobní společnost

Lokalita

Brno

Obor

Ekonomika, finance

plný

Mzda

60 - 80 000 Kč/měs

Referenční číslo

A2997

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Máte víceleté zkušenosti z pozice v rámci účetního oddělení ve výrobní firmě? Výborně se orientujete v IFRS, všeobecně uznávaných účetních principech a daňovém právu? Dobře se domluvíte anglicky a hledáte novou profesní výzvu? Napište nám!

  • zodpovědnost za účetnictví společnosti
  • vedení jednoho juniorního účetního
  • aktivní účast při auditech
  • pravidelná komunikace s finančním manažerem a manažerem závodu

Požadavky:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • víceletá praxe na obdobné pozici v rámci výrobní společnosti
  • komunikativní znalost angličtiny
  • velmi dobrá znalost účetních standardů, IFRS a daňové oblasti
  • výborné komunikační a argumentační schopnosti

Benefity:

  • práce v mezinárodním prostředí
  • odpovídající mzda + bonusy
  • firemní akce
  • podpora vzdělávání