Technik ASRS m/žNovinka

Lokalita

Plzeňský kraj

Obor

Výroba

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2963

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

  • Zabezpečení provozu automatického skladovacího systému – z pohledu technologie
  • Reporting do SAP teamu
  • Komunikace se servisním týmem v případě poruchy (hot line v AJ)
  • Technologická podpora oddělení údržby

Požadavky:

  • Střední technické vzdělání (elektrotechnické, slaboproud)
  • Vyhláška 50/7, 8 Sb.
  • Znalost SAP – výhodou
  • AJ – minimálně B2 (komunikativní)
  • Zkušenosti z oblasti IT (instalace ovladačů, programování PLC)
  • Mechanická zručnost

Benefity:

  • práce v čistém prostředí a příjemném kolektivu
  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • vánoční příspěvek ve výši 25 % hrubé měsíční mzdy
  • příspěvek na letní dovolenou ve výši 25 % hrubé měsíční mzdy
  • obědy zdarma
  • příspěvek na dopravu 2,50 Kč/km (max. 35 km)
  • roční bonus - závisející na výkonu
  • cafeterie 4.500 Kč,-/rok