Line/Process engineer s aktivní AJ

Lokalita

Hradec Králové

Obor

Výroba
Engineering

Druh úvazku

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2958

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Hledáte práci v Hradci Králové? Baví Vás procesní inženýrství? Máte chuť pracovat v mezinárodním týmu a využívat znalost cizího jazyka? Velká mezinárodní společnost v Hradci Králové hledá do svého týmu možná právě Vás...

Co u nás budete dělat, když se domluvíme na spolupráci:
  • Budete mít na starosti dvě z našich výrobních linek, o které se budete starat (podpora oddělení údržby). Můžete očekávat samostatnou práci s možností vlastní seberealizace. My naopak očekáváme, že budete proaktivní.
  • Budete mít zodpovědnost za technický stav dané výrobní linky a jeho zlepšování.
  • Vaším úkolem bude navrhovat řešení různorodých procesních a technických problémů a budete mít na starosti rovněž jejich následnou realizaci. Tématem takových projektů je například úprava navádění bočních pásek, návrh a instalace nové plošné profilace, zlepšení odsávání kovových špon, apod.
  • Budete provádět procesní analýzu a navrhovat možnosti zlepšení včetně konkrétních návrhů technického řešení.
Za schválená řešení budete poté mít odpovědnost za jejich realizaci, tedy dodržení časového a finančního rámce.

Požadavky:

Chceme vás, jestliže:
  • jste vystudovali vysokou školu technického elektro směru.
  • máte předchozí zkušenost na obdobné pozici - ideálně bychom si představovali zkušenosti cca 5 let a více, ale může být i méně.
  • se domluvíte anglicky. Budete potřebovat aktivní angličtinu (písemně i ústně) především pro komunikaci s našimi dodavateli.
  • jste týmový hráč s analytickým myšlením a komunikačními dovednostmi.
  • vlastníte ŘP sk. B a nebojíte se ho používat.
  • máte znalost PLC a frekvenčních měničů

Benefity:

Na co byste se možná rádi zeptali:
Pro koho je pozice vhodná?
Pozice je vhodná pro technicky zaměřeného člověka se schopností komunikace s různými typy lidí, který se chce podílet na zlepšování procesů a technického řešení výrobního zařízení. Jak je uvedeno výše, představovali bychom si zkušeného inženýra, ale dovedeme si představit, že by za naší podpory "vyrostl" na tuto pozici i absolvent nebo junior.
Pozice je určitě vhodná také pro lidi, které láká pracovat v mezinárodním týmu a využívat znalost anglického jazyka.

Kde budu pracovat?
V Hradci Králové, sedí v kanceláři 4 kolegové.

Jaká bude pracovní doba?
V týmu máme flexibilní pracovní dobu, kterou si můžete upravit podle svých potřeb. Na druhou stranu máme určitou část dne, kdy tu chceme být všichni pohromadě, abychom spolu mohli komunikovat. Práce musí být vždy hotová, takže jsou dny, kdy můžete odejít, až když je vše hotovo.

Jak budu často cestovat?
Cestování bude záležet na typu jednotlivého projektu a aktuální situaci, např. pokud budete nakupovat novou profilaci od italského dodavatele, budete muset jet do Itálie podívat se na zkoušky. Na druhou stranu, takovýchto projektů není hodně a jsou nárazové. Dle našeho odhadu budete cestovat cca jeden týden za čtvrtletí.

S kým budu spolupracovat?
Spolupracovat budete s různými odděleními napříč závodem, především s výrobou, údržbou a financemi.

Vaše spokojenost nás zajímá. Proto pro Vás máme připravené například tyto benefity:

5 týdnů řádné dovolené
Firemní kantýna a stravování – máme v areálu vlastní dobře zásobenou kantýnu, kam se dováží i teplé obědy. Výběr je ze 4 jídel a ceny naše firma dotuje.
Cafeteria – v systému CAFETERIA si můžete vybrat benefit šitý vám na míru. Funguje to tak, že vám na kartu dáme pravidelně určitý obnos, který utratíte podle svého uvážení.
Výuka cizích jazyků – v rámci pracovní doby poskytujeme námi placenou výuku cizích jazyků (samozřejmě si ale musíte umět zorganizovat svou práci).
Parkoviště, kolárna, zastávka MHD
S