Projektant/ka vodohospodářských staveb Praha

Lokalita

Praha

Obor

Stavebnictví a reality

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2953

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Studie a projekty odvodnění silnic, dálnic, městských komunikací a železničních staveb
Studie a projekty odkanalizování a zásobení pitnou vodou městské a dopravní infrastruktury
Rekonstrukce a novostavby veřejných inženýrských sítí (vodovody, kanalizace, plynovody)
Vypracování odborných posudků a expertiz
Výkon autorského dozoru

Požadavky:

Vzdělání VŠ stavebního směru
Praxe na obdobné pozici
Znalost MicroStation/AutoCAD
MS Office podmínkou
Odpovědnost a preciznost
Schopnost práce v týmu, ale i samostatně
Schopnost práce na úkolech s dlouhodobými termíny
Řidičský průkaz skupiny B
Příjemné a profesionální vystupování
Orientace v silniční problematice nutná
Orientace v problematice dopravního inženýrství - výhodou
Znalost jazyků – výhodou
Autorizace v oboru dopravních staveb - výhodou

Stabilní zázemí renomované společnosti s dlouholetou tradicí
Odpovídající platové ohodnocení, závislé na dosažených výsledcích
Zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb
Profesní růst, průběžné vzdělávání, účast na odborných konferencích
Zkušený tým
Pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou
Možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
Sociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, penzijní a životní připojištění)
Pružnou pracovní dobu