Samostatná účetní / Samostatný účetní Praha

Lokalita

Praha

Obor

Ekonomika, finance

plný

Mzda

30 - 45 000 Kč/měs

Referenční číslo

A2952

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Vedení celého účetnictví včetně zpracování roční závěrky
Komunikace s dodavateli, auditorem a daňovým poradcem
Spolupráce s ekonomkami jednotlivých útvarů při likvidaci došlých faktur
Obsluha bankovních systémů – zpracování veškerých plateb

Požadavky:

Vzdělání min SŠ ekonomického směru s maturitou
Minimálně 2 roky na pozici účetní
Dobrou znalost práce s PC, MS Office
Znalost práce s programem ESO9 či IIS Ekonom výhodou
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost a zájem o účetnictví

Benefity:

Zázemí stabilní projekční firmy v Praze
Samostatnou a zodpovědnou práci
Moderní pracovní prostředí s vysokou úrovní technického zázemí a výborným kolektivem
Poskytování kvartálních, ročních či mimořádných odměn
Mzdové podmínky v souladu s interní podnikovou směrnicí
Benefity ve formě: pružné pracovní doby, 8 dní placeného volna nad rámec dovolené, příspěvek na stravování, podniková jídelna, důchodové a životní pojištění, příspěvek na bydlení, odměna při pracovních výročích, zaměstnanecké výhody u KB a ČSOB, možnost zaměstnanecké půjčky, příspěvky na sportovní aktivity a další…
Podpora dalšího osobního vzdělávání