Quality Engineer- senior m/ž

Lokalita

Plzeňský kraj

Obor

Management kvality

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2945

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Jak už sám název pracovní pozice napovídá. Vaší náplní práce bude komunikace se zákazníky. Řešení případných reklamací a stanovení na ně nápravná opatření.

Každá firma se chce zlepšovat a rozvíjet. Proto bychom chtěli s Vámi aktivně spolupracovat na zlepšování QMS
Jako zástupce kvality je velmi důležitá Vaše účast při interních a externích auditech.

Váš denní chléb bude kontrola výrobních procesů z hlediska kvality a jejich dodržování podle zákonných norem
Budeme s Vámi rádi spolupracovat na změnových řízeních.

Určitě hledáme týmového člověka. Práce musí být příjemná všem, tak proč být na to sám.

Požadavky:

Hledáme primárně kandidáta s minimálně středoškolským vzděláním.

Zkušenostmi v oboru a nejlépe na obdobné pozici jsou nutnost.

Vhodná bude znalost ISO 9001

Dále znalost nástrojů kvality a případně analytických metod jako je např. FMEA, apod.

Jsme nadnárodní firma. Velmi často tu máme na výpomoc kolegy z centrály, tudíž anglicky si popovídáte denně. Některé dokumenty jsou také z centrály v angličtině, takže i psaný text je nutno pochopit a případně odpovědět.

Někdy bude potřeba někam služebně zajet. Řidičský průkaz skupiny B se tedy hodí.

Samozřejmě. Hledáme do našeho týmu někoho spolehlivého a pečlivého. Někoho, kdo umí flexibilně pracovat s případnými změnami.

Český jazyk - rodilý mluvčí.

Vaší velkou výhodou bude znalost i dalšího cizího jazyka (francouzština, němčina)

A pokud byste měli pracovní zkušenost nejlépe ze strojírenské firmy - jste náš člověk :)

Benefity:

Budete mít dobrý pocit z toho, že Vaše práce má smysl.

Velmi pěkné mzdové ohodnocení.

Každodenním používáním si rozhodně zlepšíte angličtinu.

Zasloužená dovolená 5 týdnů.

Teplé a chutné obědy, které pro Vás připraví a uvaří někdo jiný dle Vašeho přání :) ale i stravenky.

Práce v super týmu profíků, kteří ví, co dělají a jak to dělat kvalitně.