Change Management Analyst

Lokalita

Plzeň

Obor

Engineering

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2942

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

  • řízení jednotlivých změnových požadavků v rámci změnového řízení
  • vyhodnocení změn podle konfiguračních pravidel
  • úzká spolupráce s odděleními napříč společností (Nákup, Plánovaní, atd.)
  • práce s výkresovou dokumentací a ERP systémem (Infor LN)

Požadavky:

  • SŠ vzdělání ideálně technického zaměření nebo relevantní praxi, pozice vhodná i pro absolventy
  • orientace v technické dokumentaci
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost MS Office (Excel, Word)
  • znalost ERP systémů výhodou
  • komunikativnost, technické myšlení, samostatnost, logické uvažování, zodpovědnost, týmová spolupráce, loajalita
  • ochota učit se novým věcem

  • rozmanitou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti se zajištěnou budoucností
  • možnost získávat nové zkušenosti v atraktivním prostřední leteckého průmyslu
  • aktivní využití anglického jazyka v denní komunikaci
  • moderní pracovní prostředí
  • individuálně zaměřené jazykové a profesní vzdělávání
  • Bonusy/prémie, vzdělávací kurzy, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dojíždění, závodní stravování, občestvení na pracovišti, zaměstnanecký program Kafetéria, aj.