Technický specialista se zaměřením na statikuNovinka

Lokalita

Hradec Králové

Obor

Stavebnictví a reality

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2923

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

  • technická podpora R&D oddělení
  • statické posudky pomocí firemního software
  • vyhodnocení mechanických vlastností nových produktů na základě testování
  • konzultace projektů, optimalizace a návrh řešení v návaznosti na produktové portfolio

Požadavky:

VŠ stavební

Praxe: - praxe v oboru projektování, statiky, či v realizaci výhodou
  • vhodné i pro absolventy

Znalosti: - znalost práce s Autocadem, MS Office
  • orientace ve statických výpočtech, stavební fyzice a požární bezpečnosti výhodou
  • zkušenost s BIM výhodou

Jazyková vybavenost:
  • komunikativní znalost anglického jazyka

Schopnosti a dovednosti:
  • komunikační dovednosti
  • technické a kreativní myšlení, rozhled v oboru stavebnictví
  • spolehlivost, samostatnost, týmová spolupráce
  • ŘP sk. B - aktivní řidič – služební cesty

práci v příjemném kolektivu odborníků v úspěšné nadnárodní společnosti

možnost dalšího vzdělávání (firemní jazykové vzdělávání)

služební telefon, notebook

5 týdnů dovolené

další benefity zaměstnaneckého programu firmy (Sodexo Cafeteria)

po zapracování a po domluvě možnost částečné práce z domu

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Hradec Králové, termín nástupu co nejdříve