Pracovník náboru brigádníků

Lokalita

Jihomoravský kraj

Obor

Lidské zdroje a personalistika

plný

Mzda

30 - 35 000 Kč/měs

Referenční číslo

A2863

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Máte zkušenosti s náborem brigádníků a baví Vás náborový proces? Domluvíte se dobře anglicky nebo německy a chcete jazyk využívat? Je na Vás spolehnutí a pro úsměv nejdete daleko? Ozvěte se nám, rádi Vám pozici představíme podrobněji :)

  • zodpovědnost za kompletní agendu kolem brigádníků
  • hlídání smluv a zákonných požadavků na zaměstnance (lékařské prohlídky apod.)
  • nábor pracovníků do výroby
  • vedení nutné personální administrativy

Požadavky:

  • znalost pracovně-právní agendy spojené s náborem zaměstnanců
  • praxe na pozici spojené s náborem na HPP i DPP/DPČ
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • aktivní a pozitivní přístup k práci

Benefity:

  • příjemné pracovní prostředí
  • nástup IHNED
  • 13. plat
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • firemní akce
  • pracoviště v okrese Hodonín