Pracovník kompletace balení (turnusy)

Lokalita

Brno

Obor

Výroba

plný

Mzda

25 - 25 000 Kč/měs

Referenční číslo

A2859

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Jste manuálně zruční týmoví hráči, kteří se nebojí práce? Vyhovuje vám turnusová práce a jste aktivní řidiči? Chcete zajímavou práci s jistou výplatou každý měsíc? Ozvěte se nám!

  • ruční a mechanizované sbíjení a sestavování bednových souborů, včetně signování
  • zhotovování a sestavování ochranných obalů
  • provádění balicích prací v místě zakázky
  • manipulace s obaly, obalovými materiály a balenými výrobky
  • zhotovování obalů pro přepravu těžkých strojů a zařízení z hranolových konstrukcí podle výkresové dokumentace

Požadavky:

  • SOU vzdělání
  • manuální zručnost a fyzická zdatnost
  • týmový duch, spolehlivost
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • ochota vyjíždět na pracovní cesty v rámci ČR (Po-Pá)

Benefity:

  • stabilní práce na HPP
  • stravenky
  • různorodá práce spojená s cestováním po ČR