Pracovník zákaznického servisu s aktivní AJ

Lokalita

Hradec Králové

Obor

Administrativa
Služby

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2844

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

I z Hradce můžete pracovat pro celou Evropu? Hledáte práci, při které můžete aktivně využívat znalost cizích jazyků? Chcete pracovat ve firmě s celosvětovým působením? Jste dostatečně motivovaná osobnost a vysokého pracovního tempa se nezaleknete?

Hlavní náplní a cílem Vaší budoucí práce je dodat zákazníkovi zboží v požadovaném termínu. Budete tudíž každodenně komunikovat interně s centrálním oddělením logistiky (nákup materiálu), plánováním výroby (termíny výroby) a jednotlivé dodávky či projekty koordinovat. Důležitá bude i spolupráce s ostatními odděleními v rámci firmy např. finance (faktury, dobropisy) nebo oddělení kvality (reklamace).

Výsledkem Vaší práce bude:
  • rychle a správně vyřízená objednávka
  • podání jasné informace
  • přehled a pořádek v administrativě
  • příprava reportů v Excelu

Požadavky:

z Hradce můžete pracovat pro celou Evropu?

Hledáte práci, při které můžete aktivně využívat znalost cizích jazyků?
Chcete pracovat ve firmě s celosvětovým působením?
Jste dostatečně motivovaná osobnost a vysokého pracovního tempa se nezaleknete?

Požadavky:
  • min. SŠ vzdělání - obor není rozhodující
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost práce s Excelem a Outlookem (Power point, Word výhodou)
  • komunikativní a otevřený projev
  • schopnost navazovat vztahy v rámci týmů
  • schopnost adaptovat se a učit se novým věcem, postupům apod.

Benefity:

Ti, kteří uspějí, získají:
  • příležitost přispívat a podílet se na rozvoji firmy
  • podílet se na projektech a jejich implementaci - např. SAP
  • povědomí o fungování firmy s mezinárodním přesahem
  • výbornou zkušenost týmové spolupráce lokálně i v zahraničí
  • poznání kulturních rozdílů

Dále nabízíme:
  • zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • zázemí zahraniční stabilní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • řadu zaměstnaneckých výhod
  • práci v mladém kolektivu
  • nástup možný ihned