Interní auditor se zaměřením na datové analýzy

Lokalita

Ústecký kraj

Obor

Ekonomika, finance

plný

Mzda

50 - 70 000 Kč/měs

Referenční číslo

A2786

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Máte zkušenosti z oblasti interního auditu a zároveň znalost datových analýz a jejich využití právě při auditní činnosti? Bez problému se domluvíte anglicky a rádi cestujete? Hledáte stabilní práci u velké mezinárodní firmy? Potom neváhejte a ozvěte se nám!

  • práce v týmu auditorů v rámci poboček
  • zpracování a úprava datových analýz za účelem podpory auditní činnosti
  • dohled na efektivní a ekonomické využívání zdrojů
  • spolupráce s managementem a obchodními partnery

Požadavky:

  • zkušenosti z oblasti datové analýzy
  • znalost Power BI, SQL, SAP
  • praxe na pozici interní auditor alespoň 2 roky
  • pokročilá komunikativní znalost angličtiny
  • ochota cestovat

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • možnost práce na home office
  • podpora dalšího vzdělávání
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • firemní akce