Obchodník - speciální komodity

Lokalita

kraj Vysočina

Obor

Obchod, marketing, nákup
Zemědělství a potravinářství

plný

Mzda

27 - 35 000 Kč/měs

Referenční číslo

A2783

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Máte zkušenosti z B2B obchodu v rámci potravinářství? Jste aktivní, dobře si dokážete zorganizovat práci a je na Vás spolehnutí? Využijte této zajímavé pracovní příležitosti!

  • realizace obchodů v segmentu speciálních komodit
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí, péče o stávající zákazníky
  • příprava smluv a podkladů pro expedici
  • častá komunikace s dalšími odděleními
  • administrativa související s obchodem

Požadavky:

  • zkušenosti z obchodní pozice v rámci B2B (ideálně potravinářství)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • min. SŠ vzdělání
  • uživatelská znalost práce na PC

Benefity:

  • stabilní práce na HPP pro českou firmu
  • podpora vzdělávání
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • dotované stravování