Manažer kvality - automotive

Lokalita

Jihomoravský kraj

Obor

Management kvality
Engineering

plný

Mzda

70 - 100 000 Kč/měs

Referenční číslo

A2757

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Máte technické vzdělání a víceleté zkušenosti s managementem kvality v prostředí slévárny či automotive? Bez problému se na denní bázi domluvíte anglicky? Dokážete efektivně komunikovat s každým a nebojíte se překážek a výzev? V tom případě jste ti praví, dejte nám o sobě vědět!

  • řízení a celková zodpovědnost za oddělení kvality
  • vedením menšího týmu v rámci oddělení kvality
  • zodpovědnost za kvalitu externích dodávek
  • dohled nad systémem kontroly kvality ve výrobním procesu
  • zlepšování procesů, řešení nahodilých situací
  • účast při externích auditech

Požadavky:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • víceletá praxe z obdobné pozice v rámci slévárenství/automotive
  • pokročilá aktivní znalost anglického jazyka
  • dobrá znalost ISO 9001, ISO/TS 16949
  • dobré organizační a komunikační schopnosti

Benefity:

  • odpovídající mzdové ohodnocení + bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • podpora v dalším vzdělávání
  • firemní akce