Správce IT

Lokalita

Jihomoravský kraj

Obor

Informační technologie

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2756

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Máte praxi na pozici správce IT spojenou s podporou uživatelů v rámci výrobní firmy? Dokážete si poradit s problémy nejen v rámci software, ale i hardware? Jste zodpovědní a dokážete se domluvit dobře nejen česky, ale i anglicky? Tak nám napište!

  • správa systému firmy a údržba serveru
  • výběr dodavatelů
  • operativní řešení nahodilých událostí
  • optimalizace systémů, analýza potřeb uživatelů
  • školení a odborná podpora zaměstnanců
  • častá komunikace s mateřskou společností v zahraničí (AJ na denní bázi)

Požadavky:

  • zkušenosti z obdobné pozice v rámci výrobní firmy alespoň 1 rok
  • přehled v oboru
  • komunikativní znalost angličtiny PODMÍNKOU
  • flexibilita, komunikativnost

Benefity:

  • práce na HPP
  • pohodové prostředí menší společnosti do 200 zaměstnanců
  • podpora dalšího rozvoje
  • 13. mzda
  • zaměstnanecké slevy, firemní akce
  • místo výkonu práce: okres Hodonín