Finanční controller Hradec Králové

Lokalita

Hradec Králové

Obor

Ekonomika, finance

plný

Mzda

dohodou

Referenční číslo

A2752

Kontaktní osoba:

Náplň práce:

Náplň práce
  • tvorba divizních KPI report
  • příprava forecastu a budgetu
  • spolupráce při konsolidaci divizních dat
  • spolupráce s interním auditem
  • úzká spolupráce s kontrolory v rámci divize
  • další analýzy

Požadavky:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • min. částečná praxe na obdobné pozici (finanční analytik, controlling, reporting)
  • odborné zkušenosti ze zahraniční firmy výhodou
  • hledáme aktivního kolegu se smyslem pro finance, který se chce v této oblasti dále rozvíjet
  • pokročilá znalost anglického jazyka nutná
  • znalost MS Office – především Excel
  • znalost SAP, BW výhodou
  • ŘP sk. B - aktivní řidič – pro případné služební cesty

Benefity:

  • stabilní práci v úspěšné nadnárodní společnosti
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • prohloubení znalostí financí ve všech směrech a rozšíření praxe
  • možnost spolupráce na nových akvizicích v rámci naší společnosti
  • možnost dalšího vzdělávání – ACCA, jazykové kurzy
  • práci v mladším kolektivu
  • zaměstnanecké bonusy
  • služební notebook a telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Sodexo Cafeterie
  • příspěvek na stravování